Rubrik Teamet.png

Negin Tagavi

Verksamhetschef

 

Tel: 076-001 06 29

negin.tagavi@fryshuset.se

Läs Negins profil »

Jane Braden-Golay

Programansvarig ICT

 

Tel: 073-950 23 56

jane.braden@fryshuset.se

Läs Janes profil »

Maria Kjellsdotter Rydinger

Präst och projektledare

 

Tel: 073-950 24 60

maria.k.rydinger@fryshuset.se

Läs Marias profil »

 

Simón Cabrera Ebers

Projektledare

 

Tel: 073-950 23 66

simon.ebers@fryshuset.se

Läs Simóns profil »

Khalid Mohammed 

Projektledare

 

Tel: 076-001 06 41

khalid.mohammed@fryshuset.se

Läs Khalids profil »

Liam.png

Liam Sallmander

Projektledare

 

Tel: 073-950 22 92 

liam.sallmander@fryshuset.se

Läs Liams profil »

 
Sarah Dolah.png

Sarah Dolah

Projektledare resolution 2250 nationell

Tel: 076 - 001 06 44 

sarah.dolah@fryshuset.se

Läs Sarahs profil »


 

Kathy.png

Kathy Santos

Projektledare

Tel: 076 - 001 06 88 

kathy.santos@fryshuset.se

Läs Kathys profil »

Frida Lind.png

Frida Lind

Projektmedarbetare och kommunikatör

 Tel: 076 - 001 06 80

frida.lind@fryshuset.se

Läs Fridas profil »

 
Hilda.png

Hilda Hagberg

Projektledare

Tel: 076-001 06 90

hilda.hagberg@fryshuset.se

Läs Hildas profil »

Maj.png

Maj Pettersson

Sakkunnig ungas delaktighet

Föräldrarledig 

maj.pettersson@fryshuset.se

Läs Majs profil »

Sacharias.png

Sacharias Wirén

Forskningskoordinator

Tel: 073-828 00 89

sacharias.wiren@fryshuset.se

Läs Sacharias profil »

 

Robert Örell

Seniorrådgivare,
våldsbejakande extremism

Tel: 073-950 22 66

robert.orell@fryshuset.se

Läs Roberts profil »

Prof. Valerie DeMarinis

Seniorrådgivare,
psykisk folkhälsa

Tel: 070-733 25 35

valerie.demarinis@teol.uu.se

Läs Valeries profil »

Naima.png

Naima Wellin Grossman

Processledare

 

naima.grossman@fryshuset.se

Läs Naimas profil »

 

 
space.png
Shade.png
space.png

Shade Amao

Praktikant

Tel: 073 - 950 23 46

shade.amao@fryshuset.se

Läs Shades profil »